Tatilman Öneriyor!

Kuzey Ege Turu

 • Hareket: Kesin Kalkış
 • Süre: 6 gün

Hiç 1 haftanızı Ege’nin kuzeyine ayırdınız mı? Cevabınız hayırsa şimdi bunu yapmanın tam zamanı. 6 gece 7 günlük Kuzey Ege turu şimdi çok ekonomik olarak sizlere tüm yöreyi gezdiriyor. Assos turları içinde en kapsamlısı olan bu lokasyonda Alaçatı’ya kadar her toprağı karış karış dolaşacaksınız. Unutamayacağınız bir tatil sizi bekliyor.

5 gece otel konaklamalı olan seyahat, hafta sonu başlıyor. İlk durak İzmir. Sonrasında Çeşme ve Alaçatı geziliyor. Ardından kuzeye doğru geze geze yolculuk devam ediyor. Bergama, Foça, Ayvalık, Cunda Adası, Akçay, Kaz Dağları, Assos, Bozcaada, Çanakkale, Truva ve Şehitlik sonraki rotalarımız. Ege’yi doya doya koklaya koklaya yaşayacağınız ve dönmek istemeyeceğiniz geziler sizleri bekliyor.

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer Assos turları için tıklayın »

*

Yemekler

2. Gün : Çeşme’de Serbest
3. Gün : Ayvalık Tekne, Sınırsız Balık, Salata, Makarna = 13 TL
4. Gün : Jeep Safari, Köfte, Salata, Makarna, Meşrubat + Jeep Safari = 70 TL
5. Gün : Bozcaada,
6. Gün : Foça Tekne, Çupra, Salata, Makarna = 13 veya 15 TL
7. Gün : Assos veya Truva’da

*

Müze Kart

Turumuzda ören yeri, müze giriş, park, havaalanı araç giriş ücretleri ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*

Gökçeada Turları

Hafta sonlarınızı sakin ve huzurlu coğrafyası ile sizleri büyüleyecek Gökçeada Turlarına ayırın! 2 – 3 günlük programlarla düzenlenen Gökçeada Tur organizasyonlarından yerinizi ayırtın, doğanın kucağında tatil yapın!
Gökçeada Turları İçin Tıklayın

*

Bozcaada Turları

Masmavi denizi, sakin kumsalları, kalesi ve eşsiz kültürü ile Bozcaada keşfedilmeyi bekliyor… Bozcaada Turları 2 – 3 günlük konaklamalı olarak sizleri unutulmaz bir geziye götürüyor. Yerinizi hemen ayırtın!
Bozcaada Turları İçin Tıklayın

Ege’ye Böyle Hayran Kalacaksınız

1.GÜN: ( HAREKET )

Değerli misafirlerimiz 21.30 Londra Camping Otoparkı ( E – 5 Kenarı, Kültür Üniversitesi Yanı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı ) – 22.00 Harbiye Orduevi karşısı – 23.00 Eski Kadıköy Salıpazarı Otoparkı  ( Kadıköy Altıyol veya Boğa olarak bilinen noktanın aşağısında )  – 23.15 Kartal Yemek Center – 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. ( Kartal Yemek Center, Çayırova, İzmit ve Bursa’dan katılan konuklarımız dönüşte en son Kadıköy’de inmesi gerekir.)

2.GÜN: ( İZMİR – KONAK MEYDANI – KORDON  – ASANSÖR – ÇEŞME –  ÇEŞME’DE YÜZME MOLASI – ILICA – ALAÇATI  – ALAÇATI PAZARI – ALAÇATI SOKAKLARI )

Değerli misafirlerimiz 00.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit – Adapazarı yönünden ) – 02.00 Bursa Almira Otel önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa – Balıkesir güzergâhını takiben İzmir’e hareket ediyoruz. Sabah 08.30 – 09.00 saatleri arasında İzmir’e varış. İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ( Panoramik ) ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda ki serbest zamanımızın ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Burada özel bir plajda ki yüzme molamızın ( giriş, şezlong, şemsiye ekstra ) ardından Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüşe geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box İle. (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği: Çeşme’de Serbest Zaman Veya Rehberimizin Yönlendirmesi

Akşam Yemeği: Restoranda servis edilmektedir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri: Susurluk Karagül Dinlenme Tesisleri

Rota: : İstanbul – Susurluk (320 Km) Susurluk – Konak (225 Km) Konak – Çeşme ( 90 Km) Çeşme – Akçay (289 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 924 Km

Otele Giriş Saati: 20:00

3.GÜN: ( AYVALIK – TAKSİYARSİS KİLİSESİ – CUNDA ADASI  – ŞEYTAN SOFRASI – AYVALIK MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – YÜZME MOLALARI – ORTUNÇ KOYU – AKVARYUM KOYU )

Değerli misafirlerimiz, sabah alınan açık büfe kahvaltı sonrası Cunda ( Alibey ) Adasını gezmeye başlıyoruz. Burada Taksiyarhis Kilisesi ve Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında Ayvalık Tekne Turumuza ( 2.Tekne Turu ) çıkıyoruz.( Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, İncirli Koyu, Alibey Koyu, Tımarhane Koyu) tekne gezimiz esnasında körfezin güzel koyları arasında yörenin meşhur balığı papalina – sardalye ( sınırsız ) ve salatadan oluşan öğlen yemeğimizi alıyoruz ( Ekstra ) Sonra göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adası’nında yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfedir.

Öğle Yemeği: Ayvalık Tekne, Sınırsız Balık ( Papalina) , Salata

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama

Rota: Akçay – Ayvalık (42 Km), Ayvalık – Akçay (42 Km) Bölge İçi Gezileri (16 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 100 Km

Otele Giriş Saati: 19:00

4.GÜN: ( SERBEST ZAMAN – DİLEYENLER İÇİN JEEP SAFARİ – KAZ DAĞLARI  )

Kahvaltı sonrası misafirlerimiz günü deniz ve güneşle baş başa geçiriyorlar. Dileyen konuklarımız ( Ekstra ) Altınolukta bizi bekleyen Jeeplerimize binerek Dünya’nın 2.büyük oksijen deposu olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan Kaz Dağlarını gezeceğiz. Avcılar Köyü, Delidere, Ağlayan Çam, Şahin Deresi Kanyonu, Türkmen Pınarı, Cennet Gölü, Ayı Kapıları ve Çoban Merası gezilerini kapsayan doğa ile içi içe geçirilmiş bir günün ardından odalarımıza dönüyoruz. Katılan arkadaşlarınızdan duyacağınız övgüleri sonrasında katılmadığınıza pişman olabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile Cunda Adasına Gece turuna gidiyoruz. ( Ekstra )

Sabah Kahvaltısı: Ücretsizdir.

Öğle Yemeği: Köfte, Salata, Makarna, Karpuz, Meşrubat

Akşam Yemeği: Tesisten karşılanmaktadır.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama

Jeep Safari: Sabah Otelden Jeeplerimize 10.00 Da Binip Kaz Dağlarına 11:30 ‘Da Ulaşıyoruz

Otele Dönüş: 18.00

5.GÜN: ( BERGAMA – ZEUS SUNAĞI – KIZIL KULEYI – FOÇA – FOÇA TEKNE TURU – ORAK ADASI – İNCİR ADASI – İNGİLİZ BURNU – SİREN KAYALIKLARI – YÜZME MOLALARI )

Değerli misafirlerimiz, açık büfe kahvaltı sonrası Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Bergama’ya ulaşıyoruz. Şehir içinde yapacağımız panoramik gezi sonrası Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon’nun yönetim merkezi konumundaki Akrapol’e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrasında. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya’ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı… Bergama şehir merkezinde bulunan ve Hristiyanlığın 4 İncilinin ve temel kurallarının kabul edildiği, Ekümenik toplantılarının yapıldığı Anadolu toprakları üzerinde bulunan 7 kiliseden biri olan aynı zamanda haç merkezi Kızıl Kuleyi görmeye gidiyoruz. Buradaki anlatımlar ardından yöreden çıkan Onyx Taşı atölyelerini ziyaret ederek taş hakkında bilgi alıyoruz. Bu güzel Bergama programı ardından bu sefer yolumuz bizleri, antik dönemde Anadolu’da yaşamış, Fransa’nın meşhur sahil kenti Marsilya’yı da kurmuş olan Phokaia’ların başkenti Foça’ya götürüyor. Buradan bineceğimiz teknemizle Foça Tekne Turumuza çıkıyoruz.

( 1.Tekne Turu ) Bir yandan güneşin ve Ege denizinin tadını çıkarırken bir yandan da mitolojiye konu olmuş, nesli tükenmekte olan Akdeniz Foklarının kayalarına yuva yaptığı dünyaca ünlü Siren Kayalıklarını görerek hikâyesini dinliyoruz. Gideceğimiz yerler arasında ise Orak Adası, İncir Adası, İngiliz Burnu ve sayısız koyda yüzme molaları yapacağımız bu keyifli mavi yolculuk sonrası tekrar karaya dönerek Foça’dan ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama

Sabah Kahvaltısı: Her sabah servis edilmektedir.

Öğle Yemeği: Foça’da Tekne Turunda Öğlen Yemeği ( Balık Veya Köfte, Salata, Makarna)

Akşam Yemeği: Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama

Rota: Akçay – Bergama(104 Km) Bergama – Foça(81 Km)Foça – Akçay (169 Km) Bölge İçi Gezileri (15km),

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 469 Km

Otele Giriş Saati: 20.00

6.GÜN: ( GEYİKLİ İSKELESİ – BOZCAADA – RÜZGÂR DEĞİRMENLERİ – AYAZMA PLAJI – MERMER BURNU – CENEVİZ KALESİ – BOZCAADA MEŞHUR REÇELLERİ VE ŞARAPLARI )

Kahvaltı sonrasında Bozcaada’ya hareket etmek üzere Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay, kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada’ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Ada da Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Ceneviz Kalesinden panoramik manzarayı izledikten sonra Ceneviz Kalesi ve Sualtı Müzesini gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restoranlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımızla adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapıyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Ayazma Plajı’nda denize girerek ve güneşlenerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek dönüş yoluna koyuluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Ücretlere Dâhildir.

Öğle Yemeği: Bozcaada Serbest Zaman, Rehberin Yönlendirmesi

Akşam Yemeği: Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Akçay – Geyikli ( 90 Km )Geyikli – Bozcaada Feribot Yolculuğu 45 Dk Geyikli – Akçay (90 Km )Bölge İçi Gezileri (15km),

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 195 Km

Otele Giriş Saati: 19.30

7.GÜN: ( BEHRAMKALE  – ASSOS –  MİDİLLİ ADASI – ASSOS LİMANI – TRUVA ANTİK KENTİ –  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK – CONK BAYIRI – ANAFARTALAR OVASI – TEKİRDAĞ KÖFTESİ )

Açık büfe sabah kahvaltı sonrasında, Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz, eğer şanslıysanız Türkiye’ye oldukça yakın Girit ve Eğriboz’dan sonra Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Büyük İskender’in hocası Aristoteles’in felsefe okulunuzda bulunduğu Assos’un Akrapol’ünu geziyoruz. Buradan Panoramik olarak Assos limanını görüyoruz. Tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşa konu olan Truva ( Troya ) Antik Kentine varış. 5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan antik kente girdiğimizde bizi bütün haşmetiyle karşılayan Truva efsanesine uygun olarak yapılmış Tahta Atı görerek gezimize başlıyoruz. 9 Kez yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan antik şehirde; eğimli ve iç içe geçmiş surları, surların ara kapılarını, rampalı kapılarını, sunak, hamam, kanalizasyon ve odeonunu görme imkânı buluyoruz. Truva antik kenti gezimizin ardından Çanakkale’ye gidiyor ve feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Eceabat’a vardıktan sonra Gelibolu Yarımadası’na gelmiş oluyoruz ve 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale savaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz. İlk durak noktamız yarımadadaki en büyük anıtımız olan Çanakkale Şehitler Abidemizdir. Abide ziyaretimizin ardından eski adı Kitre olan Alçıtepe Köyünden geçerek Çanakkale Savaşları sırasında kahramanlıkları destanlaşan ve tümü ile şehit olan 57. Piyade Alayı şehitlerimizin anısına T.C Kültür Bakanlığınca 1994 yılında yapılan 57. Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Ardından Conk Bayırına çıkıyor ve oradan panoramik olarak Ege Denizini ve Anafartalar Ovasını görme imkânı buluyoruz. Aynı zamanda Conk Bayırında Mustafa Kemal’in saatinin kırıldığı yeri de görüyoruz. Şehitlik gezimizin sonunda Keşan – Tekirdağ ( Tekirdağ da meşhur Tekirdağ Köftesi ( Ekstra ) yiyoruz.) üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Akşam geç saatler sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka seyahatte görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz. Dönüş Saatimiz Normal Hava Ve Yol Koşullarında Yenibosna’da Saat 01.00 ( Kartal Yemek Center, Çayırova, İzmit ve Bursa’dan katılan konuklarımız dönüşte en son Kadıköy’de inmesi gerekir.)

Sabah Kahvaltısı: Açık Büfe olarak alınabiliriz.

Öğle Yemeği: Truva Veya Çanakkale Şehir Merkezinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Çiftlik Dinlenme Tesisleri / Yeni Çiftlik / Tekirdağ

Konaklama: DİKKAT BU GECE KONAKLAMA YOKTUR.

Rota: Akçay – Çanakkale (130 Km), Çanakkale – Tekirdağ (190 Km), Tekirdağ – İstanbul (140 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 460 Km

TOPLAM TUR MESAFESİ: 1042 Km

Konforlu Otel Seçenekleri

AKÇAY HOTEL AND RESORT  http://www.akcayhotelandresort.com/

Edremit Körfezinin en güzel bölümünde Akçay sahilinde yer almakta ve 12 ay boyunca 320 odası ve 1200 yatak kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Tesisimiz; Club, bungalov, hotel olmak üzere 3 tip odaya sahiptir Odalarda; TV, klima, mini bar, telefon, banyo, duş, WC, fön, balkon, salon bulunmaktadır. Her şey. Dâhil sistemi ile hizmet veren tesisimizde açık & kapalı restaurant, Türk ve İtalyan A La Carte restoranlar, 3 adet bar ve kafeye sahiptir. Ayrıca gün boyu animasyon, 1 adet tatlı su havuzu, 1 adet tuzlu su havuzu, su kaydırağı, çocuk havuzu, havuz ve plajda şemsiye & şezlonglarla donatılmıştır.

ADRAMIS TERMAL HOTEL http://www.adramistermal.net/ / EDREMİT

Balıkesir Edremit Bostancı Mevkiinde Şehir Merkezine 3 Km. Havaalanına 1 Km. Denize 10 Km. Yola 20 m uzaklıktadır. Tesiste toplam 66 oda bulunmaktadır. Odalardan 36’ı Dağ Manzaralı, 3’ü Süit Oda bulunmaktadır. Tesis içerisinde; Sauna, Türk Hamamı, Termal Hamam, Fin Hamamı/Buhar Banyosu, Thallassao Therapy Center, Market, anlı Müzik, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Tenis Kortu, Toplantı Salonu Odalarda Televizyon ( Uydu Yayını ), Split Klima, Mini bar, Safe-Box/Kasa, Banyo ( Küvetli ), Banyo ( Duşlu ), Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Banyoda Termal Su. Odalarda Zemin Halı veya Kalebodur olarak değişmektedir 1 adet 150 cm. derinliğinde Açık Havuz, 2 adet 150 cm. derinliğinde Kapalı Termal Havuz bulunmaktadır Canlı Müzik, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi ve Tenis Kortu. Odalarda Minibar, Sauna, Masaj/Kese, Fin Hamamı/Buhar Banyosu, Jakuzi, Thallassao Therapy Center, Güzellik Merkezi, Kuru Temizleme, Taksi, Dolmuş, Market, Toplantı Salonu ve Konferans Salonu Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Tenis Kortu, Işıklandırma, Türk Hamamı, Termal Hamam, Fitness Center Çocuk Parkı & Bahçesi Mevcuttur Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir.

KALİF HOTEL  http://www.kalifhotel.com/tr/ / AYVALIK

103 oda, 250 yatak, bütün odalar ve genel mekânlarda merkezi ısıtma, direk telefon, TV, müzik yayını,

klima, mini bar, Restoran, bistro, Lobby Bar, Havuz Bar, toplantı salonu, Amerikan bilardo, masa tenisi, sauna, fitness center, yüzme havuzu, çocuk havuz, Edremit Havaalanı’na 40 km. İzmir’e 150 km, Adnan Menderes Havaalanına 160 km, Yağcı bedir halılarının dokunduğu, antik dünyanın sağlık merkezi Asklepion’un bulunduğu Bergama’ya ve doğanın yeşili usta bir ressam gibi kullandığı Kozak Yaylası’na 60 km, Dünyaya akıl ve mantık dersleri veren Aristotoles’in felsefe okulunun bulunduğu Assos’a 65 km…

GRAND MİLANO HOTEL  http://www.grandmilanohotel.com / AYVALIK

Otelde 65 standart, 5 suit olmak üzere 70 oda mevcuttur. Bütün odalarda split klima, TV, minibar, telefon ve banyo mevcuttur. Ayvalık, Sarımsaklıda bulunan Grand Milano Hotel, Ayvalık merkeze 7 km, Edremit Havalimanı’na 40 km uzaklıktadır. Otel denize 50 m uzaklıkta olup, kendine ait özel plaja sahiptir. Otelde usta aşçıların hazırladığı lezzetli yemeklerin tadına bakabileceğiniz 180 kişi kapasiteli bir ana restaurant mevcuttur. İçkileriniz yudumlayıp serinleyebileceğiniz, Lobi Bar ve Teras Bar olmak üzere 2 adet bar bulunmaktadır. Ayrıca otelde açık yüzme havuzu, özel kumsal, jet ski, kano ve deniz bisikleti gibi servis ve aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

Otobüs Sonrası Jeep ve Tekne Keyfi

Otobüsler : Travego & Tourismo MERCEDES &  Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz

Jeep Safari : 4, 6, 8 ‘er kişilik üstü açık 4 X 4 arazi jeepleri ve unimoglar ile eşsiz manzaraları keşfetmek, inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurunda bir serüven yaşamak, doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta, çamların yeşili, gökyüzünün mavisi ve dağların morluğunda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi ve turlardır.

Cunda Adası Tekne Turu; 250 kişilik,3 katlı, birinci kat oturma gruplu, ikinci kat animasyon ve eğlence pisti, üçüncü kat güneşlenme alanı

Foça Tekne Turu; Ege tipi, 80 kişilik, alt kat oturma gruplu, üst kat güneşlenme alanlı

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri
* Ek Hizmetler

Otobüslü Turlarda 2 Yaşa Kadar Olan Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2 – 6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0 – 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez

İade ve İptal Durumları

 • Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
 • Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
 • Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil Home’un sorumluluğu yoktur.
 • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
 • Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
 • Acil Durumlarda 444 33 98 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
 • Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.