Çanakkale’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Assos’a İzmir’den keyifli bir yolculukla ulaşmak ister misiniz? İzmir Çıkışlı Assos Turları özellikle yaz aylarında kaçamak yapmak isteyenlerin imdadına yetişecek.

Hafta sonu ve hafta içi düzenlenen İzmir Çıkışlı Assos Turları, Çanakkale ve Bozcaada’yı da rotasına dahil ederek sizlere daha uzun ve keyifli bir tatil yapma imkanı sunuyor. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar düzenlediğimiz turlarda sizleri Alsancak Lozan Meydanı ve Karşıyaka gibi noktalardan alarak ve Geyikli iskelesinden feribotlara bindirerek yolculuğumuzun başlangıcını yapıyoruz.

 

İzmir Çıkışlı Assos Turlarımız ayrıca Ege Turları içine dahil edilerek Bergama, Foça, Ayvalık, Cunda Adası, Akçay, Kaz Dağları, Assos, Bozcaada, Çanakkale, Truva ve Şehitlik gibi bölgenin en güzel yerlerini aynı anda gezme fırsatını da ayağınıza getiriyor.

İzmir Çıkışlı Assos Turları içinde otobüsle feribot iskelesine kadar giderek diğer tatilcilerimizle buluşup masmavi bir yolculukla turumuzun eğlenceli kısmına geçiyoruz. Konforlu ve manzaralı otellerde kalacak, deniz aktivitelerinin hepsine katılacak, tarihi ve turistik yerleri göreceğiz. Haydi tura!

İzmir Çıkışlı Assos Turları

  • İzmir Çıkışlı Assos Turları – Hafta Sonu Assos Turu 2 Gün
  • İzmir Çıkışlı Assos Turu – Assos Bozcaada Çanakkale Turu 3 Gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Assos turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Assos turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Assos Turları

Abone Ol

Assos turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Seo

Seo