Assos, şirin ve otantik bir tatil yöresi olduğunu her köşesinde ispatlamaya devam ediyor. Özellikle alışveriş turuna çıktığınızda bu durumu çok daha iyi anlayabiliyorsunuz. Zira Assos hediyelik eşya konusunda hayli yenilikçi ve özel çözümler üretiyor.

Minicik ve renkli hediyelik eşya dükkanlarını gezerken kendinizi bu atmosferin bir parçası gibi hissetmeniz olasıdır. Sokak aralarında hiç ummadığınız güzellikte bir aksesuara ya da doğal bir ürüne rastlayabilirsiniz. Her koşulda size burayı hatırlatacak bir anınız mutlaka olacaktır.

Asos’tan ne alınır? Sorusuna upuzun bir yanıt verilmesi gerekir. Ancak biz en popüler seçenekleri bir araya getireceğiz ve alışveriş deneyiminizin keyifli olmasını hedefliyoruz. Tekstil ürünlerinden, meşhur ve ince zeytinyağına, seramik biblolardan, tapınak simgelerine, sabunlara kadar birçok şeyi Behramkale sokaklarında bulabilirsiniz.

Assos’tan alabileceğiniz hediyelik eşyalar şunlardır;

 • Takı – Aksesuar
 • Zeytinyağı
 • Dağ kekiği
 • Seramik biblola – Leleg Resim-Seramik Atölyesi’nden alabilirsiniz.
 • Kuş motifleri
 • Cam tasarımları – Pelininal Cam Tasarım’dan alabilirsiniz.
 • Doğal taşlardan ürünler – Pyramid Silver’dan alabilirsiniz.
 • Bez bebekler
 • Tekstil ürünleri
 • Peynir
 • Sabunlar
 • Bozca Hanım çanı
 • Tapınak simgesi

Yorumlar

 1. Tuğba Coşkun
  06/18/2014 14:31
  Cevapla

  Assos’a geldiğinizde ne yapın edin bir gününüzü alışverişe ayırın. Nasıl güzel şeyler buldum anlatamam. Hem evime yerleştirdim hem de arkadaşlarıma hediye ettim.

 2. Filiz Terzi
  06/18/2014 14:31
  Cevapla

  Sizde benim gibi sabun tutkunuysanız Assos’a geldiğinizde bin bir çeşidi ile burada karşılaşacaksınız. Meşhur zeytinyağı ile hazırlanan sabunlardan o kadar fazla çeşit vardı ki hangisini alacağımı şaşırdım. Hepsi birbirinden güzeldi.

 3. Burçin Kaya
  06/18/2014 14:31
  Cevapla

  Arkadaşlarım bana Assos’a gittiğinde alışveriş yapmayı unutma dediğinde çok şaşırmıştım. Ama gittiğimde hak verdim. Ne kadar çok çeşit varmış öyle… Ben en çok cam ürünlerinden aldım. Herkese de tavsiye ederim.

 4. Deniz
  07/08/2014 17:00
  Cevapla

  Assos’tan ne alacağınızı düşünüyorsanız eğer çok geniş bir yelpaze sunuluyor sizlere. Ben de bu geniş yelpazeden bir şeyler seçmekte zorlandım diyebilirim. Harika şeyler var. Sevdiklerime ve kendime güzel şeyler almak beni çok mutlu etti.
  Takı ve aksesuarların yanı sıra sabunlar var dağ kekikleri var her şey o kadar iyi ki. Cam ürünlerinden de benzersiz hediyeler alabilirsiniz mesela

 5. Nuray
  07/08/2014 17:03
  Cevapla

  Yeni şeyler almak herkes gibi beni de mutlu ediyor ve Assos’ta bir çok şey bulabilirsiniz. Bayağı bir şey var hangisini tercih edeceğini şaşırıyor insan doğrusu. Ben daha çok biblo tarzı şeyler aldım. Assos’u yansıtan eşyalar olduğunu düşündüğüm için hayranlıkla bakıyorum onlara evimin en güzel köşesinde bana Assos’u hatırlatıyor. Eğer sizler de ne alacağınıza karar veremiyorsanız aksesuar ve biblo tarzı hediyeler alabilirsiniz.

Sen de Yorum Yaz

Assos turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Assos turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Assos Turları

Abone Ol

Assos turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Seo

Seo