Başkentin kurak havasından masmavi denizlere kaçmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Ankara Çıkışlı Assos Turları tam size göre!

Otobüs ve feribotlarla düzenlenen Ankara Çıkışlı Assos Turları; her hafta Cuma, Cumartesi, Pazar hareketle unutulmaz bir tatil yapmanızı sağlıyor. Yaz aylarında Ankara’nın boğucu sıcağından uzaklaşmak isteyenlerin kurtarıcısı Assos Turları ile buz gibi sulara kendinizi atacaksınız!

 

Otel konaklamalı 2, 3, 4 gecelik Ankara Çıkışlı Assos Turları, Kızılay Mc Donalds (Atatürk Bulvarı), Söğütözü Ulusoy Terminali, Ümitköy Galeria duraklarından misafirlerimizin alınması ile başlar. Bolu – İstanbul – Tekirdağ üzerinden Eceabat’a geçilerek Gelibolu Yarımadası’nı gezdikten sonra sonraki durağımıza geçilir.

Feribotla Assos’a geçtikten sonra otelimize yerleşerek gezimize başladığımız Ankara Çıkışlı Assos turlarında aynı zamanda Ayvalık, Bozcaada, Çanakkale, Ayazma Plajı, Eceabat, Arıburnu, Cunda Adası gibi yörenin en güzel yerlerini de göreceğiz.

Elinizi çabuk tutun ve Ankara Çıkışlı Assos Turlarında yerinizi ayırtın!

Ankara Çıkışlı Assos Turları

  • Ankara Çıkışlı Assos Ayvalık Bozcaada Turu – 4 gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Assos turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Assos turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Assos Turları

Abone Ol

Assos turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Seo

Seo