Akdeniz’den Ege’ye uzanmak, Batı Anadolu topraklarını ve doğal güzelliklerini tanımak için Adana Çıkışlı Assos Turları tam size göre!

Otobüs ve feribotlarla düzenlenen Adana Çıkışlı Assos Turları; her hafta Perşembe haraketli ve Pazar akşamı dönüşlü olmak üzere tatilcilere 4 günlük bir gezi imkanı sunuyor. En çok yazın düzenlenen etkinliklerle Adana’nın kavurucu sıcaklarından Assos’un serinletici atmosferine yolculuk yapacaksınız.

 

Otel konaklamalı 3 gecelik Adana Çıkışlı Assos Turları, Adana İstasyon Meydanı’ndan hareketle gece yolculuğumuzla başlar. Ankara – Bolu – İstanbul – Tekirdağ üzerinden Eceabat’a geçtikten sonra Gelibolu Yarımadası’nı gezmeye başlıyoruz.

Feribotla Assos’a geçtikten sonra otelimize yerleşerek turumuzu sürdürüyoruz. 1 gece Assos’ta kaldıktan sonra Ayvalık, Bozcaada, Çanakkale, Ayazma Plajı, Eceabat, Arıburnu, Cunda Adası gibi yörenin en güzel yerlerini de görmeye gidiyoruz. Aktivite ve eğlencelerle dolu bir tatil bizi bekliyor!

Adana Çıkışlı Assos Turları

  • Adana Çıkışlı Assos Ayvalık Bozcaada Turu – 4 gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Assos turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Assos turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Assos Turları

Abone Ol

Assos turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Seo

Seo